Kim jesteśmy?

Wsparcie w wyjątkowym czasie

Ciąża i macierzyństwo to wyjątkowy okres w życiu kobiety i jej najbliższych. W pierwszym etapie tej drogi gdy dziecko rozwija się pod sercem matki, dobrze jest prawidłowo przygotować się do porodu oraz okresu po urodzeniu dziecka uczestnicząc w zajęciach szkoły rodzenia. Nasza szkoła powstała z myślą o tym by wyjść na przeciw oczekiwaniom przyszłych rodziców i pomóc im w odnalezieniu własnych jeszcze ukrytych kompetencji i ogromnego spektrum możliwości.
Image

Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas przede wszystkim otwartość i empatia na problemy z jakimi kobiety a także ich partnerzy borykają się w tym jakże trudnym okresie. Nie pozostajemy zamknięci na potrzeby i oczekiwania przyszłych mam i ojców. My po prostu lubimy to co robimy.

Zadbamy i nauczymy Was minimalizować stres oraz odczucie bólu oraz poprawimy Waszą kondycję i ogólne samopoczucie. Nasze położne nauczą Was prawidłowej pielęgnacji dziecka oraz będą wsparciem w karmieniu piersią czy problemach laktacyjnych.

Nasz zespół tworzą

Monika Kierepka
Monika KierepkaMonika w naszej szkole rodzenia jest nie tylko rejestratorką medyczną , która wie chyba wszystko, ale znakomitą trenerką fitness .
EWA MAŻYSZ
EWA MAŻYSZ
Ewa - położna, Certyfikowany Doradca Laktacyjny. Na co dzień pracuje w Redłowie na sali porodowej. W swojej indywidualnej praktyce położniczej przygotowuje przyszłych rodziców do porodu oraz sprawuje domową opiekę nad mamą i noworodkiem.
Edyta Nyklewicz
Edyta NyklewiczEdyta pracuje jako położna w centrum niepłodności INVICTA, pełna empatii, pomysłów, zawsze gotowa na nowe wyzwania.
Milena Kalicińska
Milena KalicińskaMiena mama małej Ani, obecnie teochę zajęta swoją pociechą, wspiera nas zajęciami on-line. Pracuje w klinice niepłodności INViCTA.
Anna Miszkiewicz
Anna MiszkiewiczAnia pracuje jako położna w Uniwersyteckim Centum Klinicznym, pełna empatii, pomysłów, zawsze gotowa na nowe wyzwania.
Patrycja Klaman
Patrycja KlamanPatrycja pracuje jako położna w szpitalu na naszej Zaspie. Moda, ambitna, pełna empatii. Zawsze uśmiechnięta.

Polub nas na Facebook'u!

Dane kontaktowe

Zadzwoń lub napisz, z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i odpowiemy na pytania związane z naszą ofertą.


Regulamin
Klauzula informacyjna

My na mapie

© POZMEDIK 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone Tworzenie stron WWW Inter Web