Kim jesteśmy?

Wsparcie w wyjątkowym czasie

Ciąża i macierzyństwo to wyjątkowy okres w życiu kobiety i jej najbliższych. W pierwszym etapie tej drogi gdy dziecko rozwija się pod sercem matki, dobrze jest prawidłowo przygotować się do porodu oraz okresu po urodzeniu dziecka uczestnicząc w zajęciach szkoły rodzenia. Nasza szkoła powstała z myślą o tym by wyjść na przeciw oczekiwaniom przyszłych rodziców i pomóc im w odnalezieniu własnych jeszcze ukrytych kompetencji i ogromnego spektrum możliwości.
Image

Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas przede wszystkim otwartość i empatia na problemy z jakimi kobiety a także ich partnerzy borykają się w tym jakże trudnym okresie. Nie pozostajemy zamknięci na potrzeby i oczekiwania przyszłych mam i ojców. My po prostu lubimy to co robimy.

Zadbamy i nauczymy Was minimalizować stres oraz odczucie bólu oraz poprawimy Waszą kondycję i ogólne samopoczucie. Nasze położne nauczą Was prawidłowej pielęgnacji dziecka oraz będą wsparciem w karmieniu piersią czy problemach laktacyjnych.

Nasz zespół tworzą

Monika Kierepka
Monika KierepkaMonika w naszej szkole rodzenia jest nie tylko rejestratorką medyczną , która wie chyba wszystko, ale znakomitą trenerką fitness .
KATARZYNA SZTEKIEL
KATARZYNA SZTEKIEL
Kasia pracowałą jako położna w Uniweryteckim Centrum Klinicznym, obecnie jest tylko do Waszej dyspozycji. Sympatyczna, ciepła kobieta, pełna ematii położna.
Edyta Nyklewicz
Edyta NyklewiczEdyta pracuje jako położna wcentrum niepłodności INVICTA, pełna empatii, pomysłów, zawsze gotowa na nowe wyzwania.
Iwona Guć
Iwona GućIwona to położna nad położnymi, cud kobieta o złotym sercu, Uwielbia eddukacje i kontakt z maluszkami. Propagatorka karmienia piersią.
Anna Miszkiewicz
Anna MiszkiewiczAnia pracuje jako położna w Uniwersyteckim Centum Klinicznym, pełna empatii, pomysłów, zawsze gotowa na nowe wyzwania.
Patrycja Klaman
Patrycja KlamanPatrycja pracuje jako położna w szpitalu na naszej Zaspie. Moda, ambitna, pełna empatii. Zawsze uśmiechnięta.

Polub nas na Facebook'u!

Dane kontaktowe

Zadzwoń lub napisz, z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i odpowiemy na pytania związane z naszą ofertą.


Regulamin
Klauzula informacyjna

My na mapie

© POZMEDIK 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone Tworzenie stron WWW Inter Web