EDUKACJA 10 tygodni

KURS ON-LINE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
pozmedik.biuro@gmail.com
535-911-195
facebook.com/poloznamamaija/

WAŻNE ! Oferta bezpłatna - po dokonaniu wyboru położnej POZMEDIK.

W ten szczególny dla Was czas, gdy wszystko wokół stanęło i coraz  trudniej nam się poruszać
  trzeba przygotować umysł i ciało na poród. W zaciszu domu przyszszli rodzice mogą liczyć na zespół położnych otwartych na żądne wiedzi pary,
Młode mamy  mogą liczyć na bardzo intymne indywidualne porady. Warto z nich skorzystać np. w sprawach masażu krocza czy prawidłowego przygotowania brodawek.

Oferujemy Wam, niezależnie gdzie mieszkacie - 10 tygodni edukacji, gdzie dowiecie się się wszystkiego na temat ciąży, porodu, połogu i opieki nad maleństwem.
Rozważ bankowanie krwi pępowinowej :)
Cena kursu on line to 0 zł - po wyborze naszej położnej, jeśli nie chcesz zmieniać swojej dotychczasowej położnej koszt kursu to 290 zł  189 zł
Image
Image

Prowadzimy również indywidualne spotkania edukacyjne

Zawsze możesz przyjść zrobić badanie czynność serca płodu i skurczy mięśnia macicy, zmierzyć ciśnienie, skonsultować złe samopoczucie, jeżeli coś niepokojącego pojawi się w badaniu położna skieruje Cię do szpitala. W porę uchwycona nieprawidłowość daje większą gwarancję urodzenia o czasie zdrowego dziecka.

Każda kobieta jest objęta opieką położnej, nie ma żadnych przeciwwskazań aby do naszych położnych przyszły kobiety po poradę, gdy planują ciążę, chcą zbadać piersi czy nauczyć się prawidłowo przeprowadzać badanie samej w domu. Dotyczy to szczególnie kobiet w okresie zbliżającej się menopauzy. 

Zadzwoń lub napisz

Skontaktuj się z nami i uzyskaj odpowiedź na wszystkie pytania związane z naszą ofertą.

Polub nas na Facebook'u!

Dane kontaktowe

Zadzwoń lub napisz, z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i odpowiemy na pytania związane z naszą ofertą.


Regulamin
Klauzula informacyjna

My na mapie

© POZMEDIK 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone Tworzenie stron WWW Inter Web