PORADNIA LAKTACYJNA

Image

Cóż to takiego i po co?

Niestety nie zawsze jesteś sama sobie poradzić ze wszystkim, zwłaszcza wtedy gdy spotykasz się czymś po raz pierwszy. Organizm wariuje, wszyscy doradzają a Ty cała w nerwach i nie wychodzi tak jak było w planie.

Czujesz, że nie jest tak i masz wątpliwości. I właśnie po to jest poradnia laktacyjna czyli miejsce gdzie spotkasz życzliwą, wykształconą w tym kierunku i doświadczoną osobę, która zrobi wszystko żebyś nakarmiła dziecko bez bólu, tak aby zasnęło najedzone i zadowolone. A Ty…. będziesz miała czas dla siebie. Nic się nie zmieniło nadal jesteś kobietą, która chce ładnie wyglądać choćby prowadząc wózek.

W trosce o dobro Twoje i Twojego dziecka

Nie będziemy Ci tłumaczyć, że pokarm Matki jest najlepszy dla dziecka, bo już wielokrotnie na ten temat czytałaś i słyszałaś. Karmiąc dziecko prawidłowo z dobrym przyrostem jego wagi masz przede wszystkim święty spokój, nie kupujesz mleka, nie mieszasz, podgrzewasz i tak dalej – dosłownie „żarcie” dla malucha masz pod ręką! To wersja przekonywująca nie tylko dla leniwych.

Tylko co jeżeli to jeśli jedzonko się zaparło i nie chce współpracować ani z producentem ani z konsumentem? Wtedy się nie poddawaj, pamiętaj, że tylko spokój może nas uratować. Mama zrelaksowana, wyciszona to już połowa sukcesu. Zaczynasz się denerwować to dzwoń i umów wizytę. Sama sobie nie możesz nie poradzić.

Dobro dziecka to dla nas podstawa

Wg Ciebie wizyta kosztuje za dużo? Jesteś w trudnej sytuacji finansowej a masz poważny problem – zadzwoń pieniądze nie są nieraz najważniejsze.

Dzwoń jeżeli:

  • masz kłopoty z prawidłowym przystawieniem dziecka do piersi
  • dziecko nie chce ssać a Ty czujesz, że jest ciągle głodne
  • masz problem z nawałem lub zastojem pokarmu
  • odczuwasz bolesność piersi czy brodawek (obrzęk, pęknięcia)
  • masz wątpliwości co do jakości i ilości pokarmu
  • Twoje dziecko ma problemy z przyswojeniem pokarmu
oraz zawsze kiedy masz wątpliwości.
Image
Przyjedź, przyjdź, może Was nawet ktoś przynieść, ale daj sobie pomóc.

Cena porady laktacyjnej (wyłącznie z dzieckiem) trwającej około 1 godziny (liczy się skutek) to koszt 100zł

Polub nas na Facebook'u!

Dane kontaktowe

Zadzwoń lub napisz, z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i odpowiemy na pytania związane z naszą ofertą.


Regulamin
Klauzula informacyjna

My na mapie

© POZMEDIK 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone Tworzenie stron WWW Inter Web