zarejestruj się

Każdy poród jest tym wyjątkowym

Za drzwiami gabinetu położnych dzieją się cuda, słyszałyśmy odgłosy bicia wielu malutkich serduszek, widziałyśmy uśmiechy mam i tatusiów trochę rozczulających się, że słyszą kogoś kogo już niedługo zobaczą. Badanie KTG w naszej placówce wykonujemy od 35 tygodnia ciąży a zatem maluch jest już całkiem spory. Jeszcze miesiąc i będzie gotowy.

To miesiąc szczególny dla mamy, bo coraz ciężej się poruszać a tu trzeba przygotować ciało na poród. W zaciszu gabinetu przyszłe mamy mogą liczyć na bardzo intymne indywidualne porady. Warto z nich skorzystać np. w sprawach masażu krocza czy prawidłowego przygotowania brodawek.
Image

Prowadzimy również indywidualne spotkania edukacyjne

Zawsze możesz przyjść zrobić badanie czynność serca płodu i skurczy mięśnia macicy, zmierzyć ciśnienie, skonsultować złe samopoczucie, jeżeli coś niepokojącego pojawi się w badaniu położna skieruje Cię do szpitala. W porę uchwycona nieprawidłowość daje większą gwarancję urodzenia o czasie zdrowego dziecka.

Każda kobieta jest objęta opieką położnej, nie ma żadnych przeciwwskazań aby do naszych położnych przyszły kobiety po poradę, gdy planują ciążę, chcą zbadać piersi czy nauczyć się prawidłowo przeprowadzać badanie samej w domu. Dotyczy to szczególnie kobiet w okresie zbliżającej się menopauzy. 

Zadzwoń lub napisz

Skontaktuj się z nami i uzyskaj odpowiedź na wszystkie pytania związane z naszą ofertą.

Polub nas na Facebook'u!

Dane kontaktowe

Zadzwoń lub napisz, z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i odpowiemy na pytania związane z naszą ofertą.


Regulamin
Klauzula informacyjna

My na mapie

© POZMEDIK 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone Tworzenie stron WWW Inter Web