Kim jesteśmy?

Wsparcie w wyjątkowym czasie

Ciąża i macierzyństwo to wyjątkowy okres w życiu kobiety i jej najbliższych. W pierwszym etapie tej drogi gdy dziecko rozwija się pod sercem matki, dobrze jest prawidłowo przygotować się do porodu oraz okresu po urodzeniu dziecka uczestnicząc w zajęciach szkoły rodzenia. Nasza szkoła powstała z myślą o tym by wyjść na przeciw oczekiwaniom przyszłych rodziców i pomóc im w odnalezieniu własnych jeszcze ukrytych kompetencji i ogromnego spektrum możliwości.
Image

Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas przede wszystkim otwartość i empatia na problemy z jakimi kobiety a także ich partnerzy borykają się w tym jakże trudnym okresie. Nie pozostajemy zamknięci na potrzeby i oczekiwania przyszłych mam i ojców. My po prostu lubimy to co robimy.

Zadbamy i nauczymy Was minimalizować stres oraz odczucie bólu oraz poprawimy Waszą kondycję i ogólne samopoczucie. Nasze położne nauczą Was prawidłowej pielęgnacji dziecka oraz będą wsparciem w karmieniu piersią czy problemach laktacyjnych.

Nasz zespół tworzą

Monika Kierepka
Monika Kierepkarejestratorka, która wie chyba wszystko
Maria Dworakowska, ZUZA BARA, MARZANNA BOGUN, KASIA KOLBUSZ, EWA MAŻYSZ, MILENA KALICIŃSKA
Maria Dworakowska, ZUZA BARA, MARZANNA BOGUN, KASIA KOLBUSZ, EWA MAŻYSZ, MILENA KALICIŃSKApołożne pełne pasji i empatii do ludzi oraz DARIA KELLER dbająca o kondycje mam w ciąży i po porodzie
Marta Liniewska
Marta Liniewskafizjoterapeutka, która potrafi zrozumieć w lot Wasze niepokoje i obawy
Iwona Guć
Iwona Gućpołożna nad położnymi, cud kobieta o złotym sercu
Nell Serejko
Nell Serejkofizjoterapia maluchów

Polub nas na Facebook'u!

Dane kontaktowe

Zadzwoń lub napisz, z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i odpowiemy na pytania związane z naszą ofertą.


Regulamin
Klauzula informacyjna

My na mapie

© POZMEDIK 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone Tworzenie stron WWW Inter Web