Kim jesteśmy?

Wsparcie w wyjątkowym czasie

Ciąża i macierzyństwo to wyjątkowy okres w życiu kobiety i jej najbliższych. W pierwszym etapie tej drogi gdy dziecko rozwija się pod sercem matki, dobrze jest prawidłowo przygotować się do porodu oraz okresu po urodzeniu dziecka uczestnicząc w zajęciach szkoły rodzenia. Nasza szkoła powstała z myślą o tym by wyjść na przeciw oczekiwaniom przyszłych rodziców i pomóc im w odnalezieniu własnych jeszcze ukrytych kompetencji i ogromnego spektrum możliwości.
Image

Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas przede wszystkim otwartość i empatia na problemy z jakimi kobiety a także ich partnerzy borykają się w tym jakże trudnym okresie. Nie pozostajemy zamknięci na potrzeby i oczekiwania przyszłych mam i ojców. My po prostu lubimy to co robimy.

Zadbamy i nauczymy Was minimalizować stres oraz odczucie bólu oraz poprawimy Waszą kondycję i ogólne samopoczucie. Nasze położne nauczą Was prawidłowej pielęgnacji dziecka oraz będą wsparciem w karmieniu piersią czy problemach laktacyjnych.

Nasz zespół tworzą

Monika Kierepka
Monika KierepkaMonika w naszej szkole rodzenia jest nie tylko rejestratorką medyczną , która wie chyba wszystko, ale znakomitą trenerką fitness .
Anna Weinstock
Anna WeinstockAnia pracuje jako położna w Uniwersyteckim Centum Klinicznym, pełna empatii, pomysłów, zawsze gotowa na nowe wyzwania.
Marzanna Bogun
Marzanna BogunMarzanka pracuje jako położna w szpitalu w Redłowie. Ogrom wiedzy i empatii. Cudowna osobowiść. Położnictwo to nie tylko zawód.
Zuza Bara
Zuza BaraZuza pracuje jako położna w szpitalu na rodzimej Zaspie. Młoda, ambitna, pełna empatii. Położnictwo to jej pasja.
Edyta Nyklewicz
Edyta NyklewiczEdyta pracuje jako położna wcentrum niepłodności INVICTA, pełna empatii, pomysłów, zawsze gotowa na nowe wyzwania.
Dominika Wietrzyńska
Dominika WietrzyńskaDominka pracuje jako położna w centrum niepłodności INVICTA. Empatyczna, gotowa do podejmowania nowych wyzwań.
Iwona Guć
Iwona GućIwona to położna nad położnymi, cud kobieta o złotym sercu, Uwielbia eddukacje i kontakt z maluszkami. Propagatorka karmienia piersią.
Maria Dworakowska
Maria DworakowskaMarysia pracuje jako położna w szpitalu w Redłowie, pełna pasji i zawsze gotowa na nowe wyzwania.
Patrycja Dembek
Patrycja DembekPatrycja pracuje jako położna w szpitalu na naszej Zaspie. Moda, ambitna, pełna empatii. Zawsze uśmiechnięta.
Marta Liniewska
Marta LiniewskaMarta to kobieta z pasją. Fizjoterapia to nie tylko zawód, oddać się w jej ręce to prawdziwa przyjemność. U nas prowadzi warsztaty i przyjmuje pacjentki w ciąży i połogu.
Nell Serejko
Nell SerejkoNell ma chyba rentgen w oczach. Nic jej nie umknie u nas prowadzi warsztaty z fizjoterapiii maluchów. Przyjmuje też raz w tygodniu małych pacjentów.

Polub nas na Facebook'u!

Dane kontaktowe

Zadzwoń lub napisz, z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i odpowiemy na pytania związane z naszą ofertą.


Regulamin
Klauzula informacyjna

My na mapie

© POZMEDIK 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone Tworzenie stron WWW Inter Web