EDUKACJA on-line

Specjalna oferta

Przygotowaliści specjalną ofertę dla mam, które mają lub miały pociechę w żłobku lub przedszkolu MEGAMOCNI.

Wiemy, że to szczególny czas nie tylko dla mamy, bo coraz trudniej  się poruszać po własnym mieście a co dopiero samej przygotować psychikę i ciało na poród. W zaciszu własnego domu przyszłe mamy mogą liczyć na bardzo intymne indywidualne porady. Warto z nich skorzystać  i  podpytać  np. w sprawach masażu krocza czy prawidłowego przygotowania brodawek do karmienia piersią.

Kurs gwarantuje Wam lekcje ON-LINE na wszystkie tematy,w których nasza szkoła się specjalizuje. 

Masz zagwarantowany ON-LINE fitness - co tydzień nowe rozwiązania i układy ćwiczeń.  Jeśli nie masz przeciwwskazań koniecznie musisz w nich uczestniczyć.

Do tego solidna porcja płatnych warsztatów.  Resztę gwarantujemy bezpłatnie.
Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej. 

Image

Prowadzimy również indywidualne spotkania edukacyjne

Zawsze możesz przyjść zrobić badanie czynność serca płodu i skurczy mięśnia macicy, zmierzyć ciśnienie, skonsultować złe samopoczucie, jeżeli coś niepokojącego pojawi się w badaniu położna skieruje Cię do szpitala. W porę uchwycona nieprawidłowość daje większą gwarancję urodzenia o czasie zdrowego dziecka.

Każda kobieta jest objęta opieką położnej, nie ma żadnych przeciwwskazań aby do naszych położnych przyszły kobiety po poradę, gdy planują ciążę, chcą zbadać piersi czy nauczyć się prawidłowo przeprowadzać badanie samej w domu. Dotyczy to szczególnie kobiet w okresie zbliżającej się menopauzy. 

Zadzwoń lub napisz

Skontaktuj się z nami i uzyskaj odpowiedź na wszystkie pytania związane z naszą ofertą.

Polub nas na Facebook'u!

Dane kontaktowe

Zadzwoń lub napisz, z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i odpowiemy na pytania związane z naszą ofertą.


Regulamin
Klauzula informacyjna

My na mapie

© POZMEDIK 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone Tworzenie stron WWW Inter Web